Футболки та Поло від Trussardi
Темно-синє бавовняне поло на довгий рукав
5 876 2 350 ₴
Показати схожі товариОпис
Чоловіче поло Trussardi. Модель темно-синього кольору. Довгий рукав. Застібка на гудзики. Приталений крій. Брендовий логотип на грудях.
| Темно-синє бавовняне поло на довгий рукав від Trussardi деталі: | |
| Код товару | TRUSSARDI_741 |
| Бренд | Trussardi |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Темно-синій |
| Артикул виробника | G5028000055N03402 |
Склад
100% cotton
Розмір і крій
| Темно-синє бавовняне поло на довгий рукав від Trussardi розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: TRUSSARDI_741
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














