Джинси від Twinset
Світлі джинси з високою посадкою
13 728 9 610 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 29 |
|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + |
Опис
Жіночі джинси Twinset. Модель світло-блакитного кольору. Висока посадка. Брендова нашивка на задній частині.
| Світлі джинси з високою посадкою від Twinset деталі: | |
| Код товару | TWIN_SET_2844 |
| Бренд | Twinset |
| Тип | Джинси |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2023 |
| Доступні розміри | 29 |
| Колір | Блакитний |
| Артикул виробника | 231TT2411/03498 |
Склад
100 % cotton
Розмір і крій
| Світлі джинси з високою посадкою від Twinset розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: TWIN_SET_2844
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















