Довгі пуховики від Bogner
Стьобаний довгий пуховик
56 368 45 094 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 40 |
|---|---|
| DiForte Bogner ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 073 546 49 99 | + |
Опис
Жіночий пуховик Bogner. Модель коричневого кольору. Застібка на замок. Капюшон. Дві накладні кишені спереду. Прямий крій. Затяжки по талії. Брендовий логотип на рукаві.
| Стьобаний довгий пуховик від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_4708 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Довгі пуховики |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | 40 |
| Колір | Коричневий |
| Артикул виробника | 4607 BEATE-D 7914-807 |
Склад
100% Polyester 100% Duck Down
Розмір і крій
| Стьобаний довгий пуховик від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_4708
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














