Брюки від HUGO BOSS
Спортивні штани з накладними кишенями
10 608 5 304 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XL |
|---|---|
| DiForte Verde | + |
Опис
Чоловічі спортивні штани Hugo Boss. Модель чорного кольору. Накладні кишені. Еластичні манжети. Зав’язка на поясі.
| Спортивні штани з накладними кишенями від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_7880 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | XL |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 50520609 001 |
Склад
60% Cotton 40% Polyester
Розмір і крій
| Спортивні штани з накладними кишенями від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_7880
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок































