Кофти та Светри від Premiata
Синя шерстяна кофта на блискавку
39 260 31 408 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | L | XL |
|---|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + | + |
Опис
Чоловіча кофта Premiata. Модель темно-синього кольору. Прямий крій. Застібка на подвійну блискавку. Дві бічні кишені. Брендова нашивка на рукаві. Еластичні манжети.
| Синя шерстяна кофта на блискавку від Premiata деталі: | |
| Код товару | PREMIATA_981 |
| Бренд | Premiata |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | L, XL |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | PMG25T WOOLITEFLON BLUE |
Склад
100% WV - OVIS ARIES ARIES
Розмір і крій
| Синя шерстяна кофта на блискавку від Premiata розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: PREMIATA_981
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















