Верхній одяг від HUGO
Синя чоловіча безрукавка з написом
16 328 11 440 ₴
Показати схожі товариОпис
Чоловіча безрукавка Hugo. Синій колір моделі. Застібка на блискавку. Напис бренду на плечі зліва. Також представлена в іншому кольорі.
| Синя чоловіча безрукавка з написом від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_2299 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Верхній одяг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - 2022 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 50462675 |
Склад
100% polyester
Розмір і крій
| Синя чоловіча безрукавка з написом від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_2299
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














