Кофти та Светри від Max Mara
Жіночий синій светр з аплікацією
12 168 9 734 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | M |
|---|---|---|
| DiForte Verde | + | + |
Опис
Жіночий светр Max Mara. Модель темно-синього кольору. Круглий виріз горловини. Без застібки. Декорована в’язаної аплікацією у вигляді білого птаха. Прямий крій. Довгі рукави з еластичними манжетами.
| Жіночий синій светр з аплікацією від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_1630 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | S, M |
| Колір | Темно-синій |
| Артикул виробника | 2525366171 002 |
Склад
Knitted fabric 90% Cotton, 10% Polyester - Exclusive of embroideries
Розмір і крій
| Жіночий синій светр з аплікацією від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_1630
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















