Шорти для плавання від HUGO
Сині плавальні шорти з червоним логотипом
3 328 2 662 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | M | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + | + | + | + |
Опис
Чоловічі шорти Hugo. Модель темно-синього кольору. Пояс на резинці із зав’язкою. Дві бічні кишені та одна позаду. Брендовий акцентний логотип.
| Сині плавальні шорти з червоним логотипом від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_10346 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Шорти для плавання |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | S, M, XL, XXL |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 50493450 405 |
Склад
100% Polyamide
Розмір і крій
| Сині плавальні шорти з червоним логотипом від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_10346
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок
















