Футболки та Поло від Bogner
Синє поло з контрастними елементами
15 808 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 |
|---|---|---|---|---|---|
| DiForte Bogner ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 073 546 49 99 | + | + | + | + | + |
Опис
Жіноче поло Bogner. Модель темно-синього кольору. Вільний крій. Класичний комір. V-подібний виріз. Рукав середньої довжини. Металлевий брендовий логотип. Контрастні елементи. Шовк у складі.
| Синє поло з контрастними елементами від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_5635 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 34, 36, 38, 40, 42 |
| Колір | Темно-синій |
| Артикул виробника | 8661 PARIS 1286-464 |
Склад
100% Silk
Розмір і крій
| Синє поло з контрастними елементами від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_5635
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок
























