Шорти від Max Mara
Шорти CIRINO з поясом
10 764 5 382 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 38 | 40 |
|---|---|---|
| DiForte Verde | + | + |
Опис
Жіночі шорти Max Mara. Модель коричневого кольору. Висока посадка. Класичний пояс з ремнем. Дві накладні кишені спереді та дві позаду.
| Шорти CIRINO з поясом від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_1581 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Шорти |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | 38, 40 |
| Колір | Коричневий |
| Артикул виробника | 2515141012 003 |
Склад
78% Cotton, 22% Flaxlinen
Розмір і крій
| Шорти CIRINO з поясом від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_1581
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок























