Кофти та Светри від HUGO BOSS
Шерстяний светр з V-подібним вирізом
10 608 8 486 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | L |
|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + |
Опис
Жіночий светр Hugo Boss. Модель зеленого кольору. V-подібний виріз. Вільний крій.
| Шерстяний светр з V-подібним вирізом від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_8135 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | L |
| Колір | Зелений |
| Артикул виробника | 50528631 250 |
Склад
44% Polyamide 34% Alpaca 22% Wool
Розмір і крій
| Шерстяний светр з V-подібним вирізом від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_8135
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















