Плаття від HUGO BOSS
Шерстяне бежеве плаття
12 168 9 734 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | M |
|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + |
Опис
Жіноче плаття Hugo Boss. Модель бежевого кольору. Вільний крій. Довгі рукави. Горловина — стійка з розрізом позаду. Розріз збоку на нижній частині плаття.
| Шерстяне бежеве плаття від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10226 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Плаття |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | S, M |
| Колір | Бежевий |
| Артикул виробника | 50548961 118 |
Склад
60% Virgin wool 40% Acrylic
Розмір і крій
| Шерстяне бежеве плаття від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10226
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














