сорочки від Herno
Шерстяна темно-сіра сорочка
23 140 18 512 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | XXL |
|---|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + | + |
Опис
Чоловіча сорочка Herno. Модель темно-сірого кольору. Комір з планкою на гудзики. Манжет на гудзик. Прямий силует.
| Шерстяна темно-сіра сорочка від Herno деталі: | |
| Код товару | HERNO_410 |
| Бренд | Herno |
| Тип | сорочки |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | M, XXL |
| Колір | Темно-сірий |
| Артикул виробника | CM00007UR - 33448 - 9487 |
Склад
MAIN FABRIC: 78% WOOL 13% VISCOSE / RAYON 5% SILK 3% ELASTANE / SPANDEX 1% FLAX/LINEN
Розмір і крій
| Шерстяна темно-сіра сорочка від Herno розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HERNO_410
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















