Піджак кежуал від Twinset
Сірий кежульний піджак з брендовою фурнітурою
16 484 13 187 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XXS | XS |
|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + |
Опис
Жіночий піджак Twin Set. Модель cірого кольору. Застібається на металеві значки з логотипом. Тканина принтована брендовим логотипом. Дві прорізні кишені з клапаном.
| Сірий кежульний піджак з брендовою фурнітурою від Twinset деталі: | |
| Код товару | TWIN_SET_3619 |
| Бренд | Twinset |
| Тип | Піджак кежуал |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | XXS, XS |
| Колір | Сірий |
| Артикул виробника | 242AM2050/11727 |
Склад
87%PL 9%VI 4%EA FO1:100%PL FO2:100%PL RIC:100%PL
Розмір і крій
| Сірий кежульний піджак з брендовою фурнітурою від Twinset розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: TWIN_SET_3619
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














