Піджак кежуал від HUGO
Сірий двобортний піджак оверсайз
18 564 14 851 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 32 | 34 | 36 | 42 |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + | + | + | + |
Опис
Жіночий піджак Hugo. Модель сірого кольору. Вільний крій. Двобортна застібка на гудзики. Комір з лацканами. Кишені з клапанами.
| Сірий двобортний піджак оверсайз від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_10416 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Піджак кежуал |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 32, 34, 36, 42 |
| Колір | Сірий |
| Артикул виробника | 50554018 063 |
Склад
64% Polyester 31% Viscose 5% Elastane
Розмір і крій
| Сірий двобортний піджак оверсайз від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_10416
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














