Брюки від Karl Lagerfeld
Сірі прямі брюки з люрексною ниткою
21 736 17 389 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 38 | 44 |
|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + |
Опис
Жіночі штани Karl Lagerfeld. Модель сірого кольору.Завищена талія та широкі штанини. Блискучим смугастий малюнок. Прихована застібка на брюках. Є бокова кишеня з вставкою та двома прорізними кишенями ззаду. Високий вміст вовни.
| Сірі прямі брюки з люрексною ниткою від Karl Lagerfeld деталі: | |
| Код товару | KARL_LAGERFELD_152 |
| Бренд | Karl Lagerfeld |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | 38, 44 |
| Колір | |
| Артикул виробника | A1W10081 251 |
Склад
55%PL 43%WO 2%EA
Розмір і крій
| Сірі прямі брюки з люрексною ниткою від Karl Lagerfeld розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: KARL_LAGERFELD_152
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок













































