Джинси від HUGO BOSS
Прямі сині жіночі джинси
6 916 5 533 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 26 | 27 | 28 | 31 |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + | + | + |
Опис
Жіночі джинси Hugo Boss. Модель синього кольору. Прямий крій. Застібка на гудзик та блискавку. Дві кишені спереду та дві позаду вибору. Нашивка з логотипом бренду.
| Прямі сині жіночі джинси від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10688 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Джинси |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 26, 27, 28, 31 |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 50552093 400 |
Склад
100% Cotton
Розмір і крій
| Прямі сині жіночі джинси від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10688
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок












































