Black Friday 2022 від Emporio Armani
Прямі чорні класичні штани
13 364 10 691 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 54 |
|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + |
Опис
Чоловічі брюки Emporio Armani. Модель чорного кольору.
| Прямі чорні класичні штани від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_87S |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Black Friday 2022 |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | товари -70% |
| Доступні розміри | 54 |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 87S |
Склад
Уточнюйте у консультантів
Розмір і крій
| Прямі чорні класичні штани від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_87S
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок







































