Класичний піджак від HUGO
Приталений піджак синього кольору у смужку
15 912 12 730 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 34 | 36 | 38 | 40 |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + | + | + | + |
Опис
Жіночий піджак Hugo. Модель синього кольору. Прямий крій. Застібка на гудзики. Класичний комір. Кишені з клапанами. Модель у смужку.
| Приталений піджак синього кольору у смужку від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_10424 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Класичний піджак |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 34, 36, 38, 40 |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 50554445 970 |
Склад
64% Polyester 34% Viscose 2% Elastane
Розмір і крій
| Приталений піджак синього кольору у смужку від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_10424
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














