Плаття від HUGO BOSS
Приталена жіноча чорна сукня
18 564 14 851 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 34 |
|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + |
Опис
Жіноча сукня Hugo Boss. Модель чорного кольору. Напівприталений силует. Короткі рукави. Розріз на грудях. Пояс на талії. Довжина вище коліна.
| Приталена жіноча чорна сукня від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_9892 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Плаття |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | 34 |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 50543277 001 |
Склад
65% Viscose 30% Polyamide 5% Elastane
Розмір і крій
| Приталена жіноча чорна сукня від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_9892
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














