Футболки та Поло від Emporio Armani
Принтоване поло коричневого кольору
9 152 6 406 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | XL | XXL |
|---|---|---|---|
| DiForte Emporio Armani ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + | + |
Опис
Чоловіче поло Emporio Armani. Модель коричневого кольору. Брендовий принт. Комір-поло із застібкою на гудзики. Прямий крій.
| Принтоване поло коричневого кольору від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_10955 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | S, XL, XXL |
| Колір | Коричневий |
| Артикул виробника | EM002971 AF10017 F6130 |
Склад
COMPOSITION FABRIC: 70% LYOCELL, 30% COTTON FLOCKING: 100% POLYAMIDE RIB DETAILS: 98% COTTON, 2% ELASTANE
Розмір і крій
| Принтоване поло коричневого кольору від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_10955
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














