Спідниці від Marella
Плісирована спідниця коричневого кольору
13 156 ₴
Показати схожі товариОпис
Жіноча спідниця Marella. Модель коричневого кольору. Еластичний пояс. Брендовий логотип. Довжина міді.
| Плісирована спідниця коричневого кольору від Marella деталі: | |
| Код товару | MARELLA_27 |
| Бренд | Marella |
| Тип | Спідниці |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Коричневий |
| Артикул виробника | 2613101085 001 |
Склад
Fabric 51% Viscose, 49% Polyester Lining 94% Polyamide, 06% Elastane
Розмір і крій
| Плісирована спідниця коричневого кольору від Marella розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MARELLA_27
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















