Плаття від Red Valentino
Сукня з мусліну з принтом
45 188 36 150 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 42 | 44 |
|---|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + | + |
Опис
Жіноча сукня Red Valentino. Різнокольорова модель з принтом. Бічні кишені. Вільні рукави.
| Сукня з мусліну з принтом від Red Valentino деталі: | |
| Код товару | RED_VALENTINO_1731 |
| Бренд | Red Valentino |
| Тип | Плаття |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2023 |
| Доступні розміри | 42, 44 |
| Колір | Різнобарвний |
| Артикул виробника | 2R0VAGY06SH |
Склад
70% Cotton 30% Silk
Розмір і крій
| Сукня з мусліну з принтом від Red Valentino розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RED_VALENTINO_1731
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок
















