Джинсові шорти з високою талією від Bogner
Помаранчеві шорти з гумкою на талії
11 128 8 902 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 38 |
|---|---|
| DiForte Bogner ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 073 546 49 99 | + |
Опис
Жіночі шорти Богнер. Модель у помаранчевому кольорі. Висока посадка. Прямий крій.
| Помаранчеві шорти з гумкою на талії від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_2178 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Джинсові шорти з високою талією |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - 2022 |
| Доступні розміри | 38 |
| Колір | Помаранчевий |
| Артикул виробника | 1652 IDA |
Склад
Уточнюйте у консультантів
Розмір і крій
| Помаранчеві шорти з гумкою на талії від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_2178
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














