Верхній одяг від Emporio Armani
Нейлонова куртка-бомбер cинього кольору
27 508 22 006 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 48 | 50 | 52 | 54 |
|---|---|---|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + | + | + |
Опис
Чоловічий бомбер Emporio Armani. Модель синього кольору. Застібка на блискавку. Дві бічні кишені. Декоративна стрічка-пасментерія по всій поверхні. Еластичні манжети. Металевий логотип бренду на грудях.
| Нейлонова куртка-бомбер cинього кольору від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_11386 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Верхній одяг |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 48, 50, 52, 54 |
| Колір | Темно-синій |
| Артикул виробника | EM005322 AF13779 UB118 |
Склад
COMPOSITION FABRIC: 100% POLYAMIDE RIB DETAILS: 82% POLYAMIDE, 16% POLYESTER, 2% ELASTANE PADDING: 100% POLYESTER LINING
Розмір і крій
| Нейлонова куртка-бомбер cинього кольору від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_11386
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок










































