Довгі пуховики від Ralph Lauren
Чоловічий подовжений пуховик з вишитим логотипом
33 904 10 171 ₴
Показати схожі товариОпис
Чоловічий пуховик Ralph Lauren. Модель синього кольору. Довгий рукав. Брендовий логотип. Застібка на блискавку. Дві бічні кишені. Капюшон.
| Чоловічий подовжений пуховик з вишитим логотипом від Ralph Lauren деталі: | |
| Код товару | RALPH_LAUREN_3306 |
| Бренд | Ralph Lauren |
| Тип | Довгі пуховики |
| Країна бренду | США |
| Сезон | Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 710967773001 |
Склад
75% down 25% feathers
Розмір і крій
| Чоловічий подовжений пуховик з вишитим логотипом від Ralph Lauren розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RALPH_LAUREN_3306
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














