Кофти та Светри від HUGO
Чоловічий темно-синій лонгслів
3 224 2 236 ₴
Показати схожі товариОпис
Чоловічий лонгслів Hugo. Модель темно-синього кольору. Прямий крій. Напис бренду на грудях ліворуч.
| Чоловічий темно-синій лонгслів від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_2314 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - 2022 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Темно-зелений |
| Артикул виробника | 50447977 |
Склад
100% cotton
Розмір і крій
| Чоловічий темно-синій лонгслів від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_2314
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














