Кофти та Светри від HUGO BOSS
Чоловічий светр коричневого кольору
7 956 3 978 ₴
Показати схожі товариОпис
Чоловічий светр Hugo Boss. Модель коричневого кольору. Довгий рукав. Застібка на блискавку. Прямий крій. Натуральна вовна.
| Чоловічий светр коричневого кольору від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10045 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Коричневий |
| Артикул виробника | 50528300 260 |
Склад
100% Virgin wool
Розмір і крій
| Чоловічий светр коричневого кольору від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10045
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

































