Кофти та Светри від Emporio Armani
Чоловічий синій светр у смужку
10 764 7 535 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XL |
|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + |
Опис
Чоловічий светр Emporio Armani. Синій колір моделі. Принт у смужку. Вільний крій. Комір з гудзиками.
| Чоловічий синій светр у смужку від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_9532 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | XL |
| Колір | Темно-синій |
| Артикул виробника | 6D1MA4 1JPPZ 0920 |
Склад
POLYESTER 68% VISCOSE 28% ELASTANE 04%
Розмір і крій
| Чоловічий синій светр у смужку від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_9532
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок





















