Класичні спортивні костюми від EA7
Чоловічий синій костюм із лого
9 724 3 890 ₴
Показати схожі товариОпис
Чоловічий спортивний костюм EA7. Синій колір моделі. Великий логотип на спині. Логотип на грудях. Штани на резинці. Бічні кишені.
| Чоловічий синій костюм із лого від EA7 деталі: | |
| Код товару | EA7_10152 |
| Бренд | EA7 |
| Тип | Класичні спортивні костюми |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 7M000237 AF12449 UB102 |
Склад
100% POLYESTER
Розмір і крій
| Чоловічий синій костюм із лого від EA7 розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EA7_10152
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














