Класичні спортивні костюми від Bogner
Чоловічий синій костюм
31 928 15 964 ₴
Показати схожі товариОпис
Чоловічий костюм Bogner. Модель синього кольору. Олімпійка з капюшоном. Застібка на замок. Штани з поясом на резинці. Брендовий логотип.
| Чоловічий синій костюм від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_5170 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Класичні спортивні костюми |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 8829 STEVEN 5253-464 |
Склад
40% Cotton 39% Modal 13% Polyamid 8% Elastane
Розмір і крій
| Чоловічий синій костюм від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_5170
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















