Кофти та Светри від Emporio Armani
Чоловічий вовняний светр із принтом
15 496 10 847 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + | + | + |
Опис
Чоловічий светр Emporio Armani. Пудровий колір моделі. Текстурний принт. Кругла горловина. Ребристі манжети. Довгий рукав.
| Чоловічий вовняний светр із принтом від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_10024 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | M, L, XL, XXL |
| Колір | Пудровий |
| Артикул виробника | 6D1MY4 1MF3Z 0143 |
Склад
WOOL 100%
Розмір і крій
| Чоловічий вовняний светр із принтом від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_10024
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















