Кофти та Светри від PAUL TAYLOR
Чоловічий вовняний светр поло
8 112 6 490 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XXXL |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Чоловічий светр Paul Taylor. Модель синього кольору. Довгий рукав. Застібка на блискавку. Прямий крій. Натуральна вовна.
| Чоловічий вовняний светр поло від PAUL TAYLOR деталі: | |
| Код товару | PAUL_TAYLOR_136 |
| Бренд | PAUL TAYLOR |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | XXXL |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | PT7MA F014 600 W25 |
Склад
95% wool 5% cashmere
Розмір і крій
| Чоловічий вовняний светр поло від PAUL TAYLOR розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: PAUL_TAYLOR_136
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















