Кофти та Светри від HUGO BOSS
Чоловічий шерстяний светр на блискавці
10 608 8 486 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + | + |
Опис
Чоловічий светр Hugo Boss. Модель синього кольору. Прямий крій. Горловина-стійка за блискавку. Еластичні контрастні манжети та низ виробу. Вовна у складі.
| Чоловічий шерстяний светр на блискавці від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10607 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | L, XL, XXL |
| Колір | Блакитний |
| Артикул виробника | 50548669 404 |
Склад
62% Wool 28% Polyamide 8% Yak 2% Elastane
Розмір і крій
| Чоловічий шерстяний светр на блискавці від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10607
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















