Кофти та Светри від Ralph Lauren
Чоловічий сірий светр з вишитим лого
11 451 9 161 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XXL |
|---|---|
| Paul&Shark Львов, Площа Соборна, 14 +380 63 066 78 88 | + |
Опис
Чоловічий светр Ralph Lauren. Модель сірого кольору. Вишитий логотип на грудях. Ребристі манжети. Принт косою.
| Чоловічий сірий светр з вишитим лого від Ralph Lauren деталі: | |
| Код товару | RALPH_LAUREN_2703 |
| Бренд | Ralph Lauren |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | США |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | XXL |
| Колір | Сірий |
| Артикул виробника | 710775885013 |
Склад
100% COTTON
Розмір і крій
| Чоловічий сірий светр з вишитим лого від Ralph Lauren розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RALPH_LAUREN_2703
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















