короткі пуховики від Ralph Lauren
Чоловічий пуховик на замок
36 504 29 203 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XXL |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Чоловічий пуховик Ralph Lauren. Модель чорного кольору. Застібка на замок. Капюшон. Дві кишені на замок спереду.
| Чоловічий пуховик на замок від Ralph Lauren деталі: | |
| Код товару | RALPH_LAUREN_2339 |
| Бренд | Ralph Lauren |
| Тип | короткі пуховики |
| Країна бренду | США |
| Сезон | Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | XXL |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 710955875002 |
Склад
100% POLYESTER (RECYCLED)
Розмір і крій
| Чоловічий пуховик на замок від Ralph Lauren розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RALPH_LAUREN_2339
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок






















