Футболки та Поло від HUGO
Чоловічий набір триколірних майок
2 496 1 997 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + | + | + |
Опис
Чоловічий набір майок Hugo. Модель білого, сірого та чорного кольору. Прямий крій. Круглий виріз горловини. Брендовий логотип. Три майки в наборі.
| Чоловічий набір триколірних майок від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_10373 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | L, XL, XXL |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 50545681 962 |
Склад
100% Cotton
Розмір і крій
| Чоловічий набір триколірних майок від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_10373
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


























