Нижня білизна від Ralph Lauren
Чоловічий набір нижньої білизни
3 380 2 366 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S |
|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + |
Опис
Чоловічий набір нижньої білизни Ralph Lauren. Набір трьох пар чорного кольору. Гумка з брендовим написом.
| Чоловічий набір нижньої білизни від Ralph Lauren деталі: | |
| Код товару | RALPH_LAUREN_1650 |
| Бренд | Ralph Lauren |
| Тип | Нижня білизна |
| Країна бренду | США |
| Сезон | Весна - 2023 |
| Доступні розміри | S |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 1650 |
Склад
100% coton
Розмір і крій
| Чоловічий набір нижньої білизни від Ralph Lauren розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RALPH_LAUREN_1650
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок





























