Кофти та Светри від HUGO BOSS
Чоловічий котоновий светр з логотипом
6 344 4 441 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XL | XXXL |
|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + |
Опис
Чоловій светр Hugo Boss. Модель бежевого кольору. Довгий рукав. Брендовий логотип. У складі бавовна та кашемір. Кругла горловина. Прямий крій.
| Чоловічий котоновий светр з логотипом від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10584 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | XL, XXXL |
| Колір | Бежевий |
| Артикул виробника | 50527583 271 |
Склад
95% Cotton 5% Cashmere
Розмір і крій
| Чоловічий котоновий светр з логотипом від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10584
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














