короткі пуховики від Herno
Чоловічий короткий темно-синій пуховик
48 412 14 524 ₴
Показати схожі товариОпис
Чоловічий пуховик Herno. Модель темно-синього кольору. Довгий рукав. Дві бічні кишені. Капюшон. Застібка на блискавку.
| Чоловічий короткий темно-синій пуховик від Herno деталі: | |
| Код товару | HERNO_450 |
| Бренд | Herno |
| Тип | короткі пуховики |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Темно-синій |
| Артикул виробника | PI001247U - 12590SZ - 9201 |
Склад
MAIN FABRIC: EXTERNAL LAYER: 89% POLYAMIDE / NYLON 11% ELASTANE / SPANDEX MEMBRANE: POLYURETHANE LINING: 78% POLYAMIDE /
Розмір і крій
| Чоловічий короткий темно-синій пуховик від Herno розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HERNO_450
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














