Нижня білизна від Ralph Lauren
Чоловічий комплект сліпів із різнокольоровими гумками
3 276 2 293 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | L |
|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + |
Опис
Чоловічий комплект сліпів Ralph Lauren. Модель темно-синього кольору. Різнокольорові резинки. Буквене позначення білими буквами.
| Чоловічий комплект сліпів із різнокольоровими гумками від Ralph Lauren деталі: | |
| Код товару | RALPH_LAUREN_1967 |
| Бренд | Ralph Lauren |
| Тип | Нижня білизна |
| Країна бренду | США |
| Сезон | Весна - 2022 |
| Доступні розміри | L |
| Колір | Темно-синій |
| Артикул виробника | 1967 |
Склад
Уточнюйте у консультантів
Розмір і крій
| Чоловічий комплект сліпів із різнокольоровими гумками від Ralph Lauren розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RALPH_LAUREN_1967
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















