Кофти та Светри від Paul&Shark
Чоловічий блакитний светр з коричневими вставками
21 320 17 056 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|
| Paul&Shark Львов, Площа Соборна, 14 +380 63 066 78 88 | + | + | + | + |
Опис
Чоловічий светр Paul Shark. Модель голубого кольору. Довгий рукав. Кругла горловина. Натуральна вовна. Прямий крій.
| Чоловічий блакитний светр з коричневими вставками від Paul&Shark деталі: | |
| Код товару | PAUL&SHARK_627 |
| Бренд | Paul&Shark |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | M, L, XL, XXL |
| Колір | Блакитний |
| Артикул виробника | 15311004 635 |
Склад
100% Lana
Розмір і крій
| Чоловічий блакитний светр з коричневими вставками від Paul&Shark розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: PAUL&SHARK_627
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















