Кофти та Светри від HUGO
Чоловічий чорний светр з капюшоном
8 528 5 970 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XXL |
|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + |
Опис
Чоловічий светр Hugo. Модель чорного кольору. Нашивка з логотипом. Вільний крій. Капюшон. Ребристі манжети.
| Чоловічий чорний светр з капюшоном від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_7961 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | XXL |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 50516626 001 |
Склад
38% Acrylic 36% Virgin wool 26% Polyamide
Розмір і крій
| Чоловічий чорний светр з капюшоном від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_7961
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















