Кофти та Светри від HUGO BOSS
Чоловічий чорний светр на коротку блискавку
7 956 6 365 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XXL |
|---|---|
| DiForte Verde | + |
Опис
Чоловічий светр Hugo Boss. Модель чорного кольору. Довгий рукав. Застібається на блискавку. Натуральна шерсть.
| Чоловічий чорний светр на коротку блискавку від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_9917 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | XXL |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 50528300 001 |
Склад
100% Virgin wool
Розмір і крій
| Чоловічий чорний светр на коротку блискавку від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_9917
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок




















