Класичні спортивні костюми від Ralph Lauren
Чоловічий чорний спортивний костюм
21 308 17 046 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XXL |
|---|---|
| Paul&Shark Львов, Площа Соборна, 14 +380 63 066 78 88 | + |
Опис
Чоловічий спортивний костюм Ralph Lauren. Модель чорного кольору. Вишитий червоний логотип на грудях. Бічні кишені на блискавці.
| Чоловічий чорний спортивний костюм від Ralph Lauren деталі: | |
| Код товару | RALPH_LAUREN_2706 |
| Бренд | Ralph Lauren |
| Тип | Класичні спортивні костюми |
| Країна бренду | США |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | XXL |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 710881509001 |
Склад
54% COTTON 46% POLYESTER
Розмір і крій
| Чоловічий чорний спортивний костюм від Ralph Lauren розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RALPH_LAUREN_2706
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














