короткі пуховики від HUGO BOSS
Чоловічий чорний пуховик з капюшоном
23 920 9 568 ₴
Показати схожі товариОпис
Чоловічий пуховик Hugo Boss. Модель чорного кольору. Застібка на блискавку. Висока горловина. Дві бічні кишені. Довгий рукав. Капюшон.
| Чоловічий чорний пуховик з капюшоном від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10563 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | короткі пуховики |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 50551599 001 |
Склад
100% Polyester
Розмір і крій
| Чоловічий чорний пуховик з капюшоном від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10563
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














