домашній одяг від HUGO BOSS
Чоловічий чорний домашній костюм
5 564 4 451 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + | - | + | + | - |
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | - | + | + | + | + |
Опис
Чоловічий костюм Hugo Boss. Модель чорного кольору. Довгий рукав. Прямий крій. Натуральна бавовна. Брендовий логотип. Кругла горловина. Прямий крій.
| Чоловічий чорний домашній костюм від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10551 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | домашній одяг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | S, M, L, XL, XXL |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 50550547 001 |
Склад
100% Cotton
Розмір і крій
| Чоловічий чорний домашній костюм від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10551
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


























