Худі та світшоти від Kenzo
Чоловіче худі в смужку
26 156 18 309 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XXL |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Чоловіче худі Kenzo. Модель сірого кольору в чорному смужку. Капюшон. Нашивка бренду зліва на грудях. Наскрізна кишеня.
| Чоловіче худі в смужку від Kenzo деталі: | |
| Код товару | KENZO_5034 |
| Бренд | Kenzo |
| Тип | Худі та світшоти |
| Країна бренду | Франція |
| Сезон | Осінь - Зима 2023 - 2024 |
| Доступні розміри | XXL |
| Колір | Сірий |
| Артикул виробника | FD65SW0624MB 99J |
Склад
100 % COTTON
Розмір і крій
| Чоловіче худі в смужку від Kenzo розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: KENZO_5034
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок




















