Футболки та Поло від Herno
Чоловіче темно-коричневе поло
9 620 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + | + | + | + |
Опис
Чоловіче поло Herno. Модель коричневого кольору. Натуральна бавовна. Прямий крій. Застібка на гудзики. Короткий рукав.
| Чоловіче темно-коричневе поло від Herno деталі: | |
| Код товару | HERNO_497 |
| Бренд | Herno |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | M, L, XL, XXL |
| Колір | Коричневий |
| Артикул виробника | JPL00148U - 54016 - 8800 |
Склад
MAIN FABRIC: 100% COTTON TRIMMING: 100% COTTON
Розмір і крій
| Чоловіче темно-коричневе поло від Herno розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HERNO_497
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















