Футболки з принтами від Bogner
Чоловіче синє поло у смужку
10 192 3 058 ₴
Показати схожі товариОпис
Чоловіче поло Bogner. Модель із принтом у смужку. Комір з планкою на гудзику. Брендовий логотип зліва на грудях.
| Чоловіче синє поло у смужку від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_4460 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Футболки з принтами |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 5812 DUNCAN-1 8300-S46 |
Склад
100% Cotton
Розмір і крій
| Чоловіче синє поло у смужку від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_4460
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















